Reference

Více než 30 IDM realizací v České republice i zahraničí

AMI Praha Reference Tabletová aplikace Showroom

Tabletová aplikace Showroom

Hyundai Motor Czech

Vytvořili jsme naprosto unikátní tabletovou aplikaci Showroom, která umožňuje prodejcům značky Hyundai v autosalonech (kdekoliv na prodejně) poskytnout klientům potřebné informace bez nutnosti odcházet ke stolnímu počítači.

Aplikaci Showroom poskytujeme podporu od 01/2014 až doposud a proaktivně spolupracujeme s klientem na neustálém rozvoji aplikace.

Cíl projektu

Vytvořit unikátní a inovativní aplikaci, která umožní prodejcům autosalonu (kdekoli na prodejně) poskytnou klientům potřebné informace bez nutnosti odcházet ke stolnímu počítači.

Popis projektu

Showroom je nativní aplikace na platformě Android, jejímž koncovým uživatelem je prodejce vozů Hyundai. Prodejce je nyní schopen přímo v prostoru autosalonu vytvořit zákazníkovi konfiguraci vozu včetně předběžné kalkulace. Prodejce tedy nemusí odcházet ke svému stolnímu počítači a je v neustálém kontaktu se zákazníkem.

Důležitým požadavkem bylo intuitivní ovládání a snadnost použití pro každého prodejce. Záměrně nebyla vytvořena uživatelská příručka a i přesto prodejci tuto aplikaci bez problémů používají.

Nejdůležitější částí aplikace je zcela přepracovaný konfigurátor vozu, který je optimalizován pro tablety. Neustále jsou tak k dispozici možnosti i cena konfigurovaného vozu tak, aby bylo možné vůz maximálně přizpůsobit potřebám klienta.

Přímo z aplikace je možné objednat klienta na testovací jízdu, nebo zaslat nabídku konfigurovaného vozu.

Data v tabletu jsou neustále synchronizována pomocí PUSH technologie, aby byla zajištěna identická data ve všech systémech. S tabletovou aplikací je samozřejmě možné pracovat i off-line, aby byla zajištěna volnost pohybu prodejce i klienta.

Aplikace není veřejně dostupná na Google Play. Pokud ji chcete vidět, musíte přijít na showroom k dealerům Hyundai.

Další projekty pro klienta

Zaujala vás tato reference?