Reference

Více než 30 IDM realizací v České republice i zahraničí

AMI Praha Reference Implementace webu hyundai.sk

Implementace webu hyundai.sk

Hyundai Motor Czech

Po úspěšné implementaci webu hyundai.cz, jsme byli vybráni i pro implementaci webu slovenského zastoupení značky. Opět se nám podařilo v krátké době naplnit všechny očekávání i požadavky klienta. Webu poskytujeme podporu od 12/2013 až doposud a proaktivně spolupracujeme s klientem na neustálém servisu a rozvoji.

Cíl projektu

Vytvořit nový web dle centrálního designu, který bude mít snadno použitelné a intuitivní uživatelské rozhraní a pokročilý redakční systém pro správu obsahu.

Popis projektu

Hlavními požadavky bylo snadno použitelné a intuitivní uživatelské rozhraní nových webových stránek. Web byl navržen tak, aby se uživatel dostal k požadovaným informacím rychle a bez zbytečných překážek. K usnadnění pohybu uživatele na stránkách a zrychlení jeho cesty k požadovanému obsahu slouží funkce vyhledávání i jednoduchá struktura webu.

Nedílnou součástí stránek je i zcela přepracovaný konfigurátor vozu, který přehledně vede zákazníky k požadované výbavě a personalizaci vozu. Zákazník v každém okamžiku vidí cenu i konfiguraci zvoleného auta. Po ukončení výběru, může zvolenou konfiguraci vytisknout, nebo odeslat přímo prodejci značky Hyundai.

Velmi důležitou součástí je redakční systém AMIGO, který splňuje vysoké nároky klienta na jednoduché a intuitivní uživatelské rozhraní a zároveň je plně flexibilní z hlediska tvorby či následné úpravy vloženého obsahu.

Web je napojen na centrálním CRM systém Siebel Analytic, který je v pravidelných intervalech synchronizován a je připraven na integraci s dalšími systémy.

Další projekty pro klienta

Zaujala vás tato reference?