Reference

Více než 30 IDM realizací v České republice i zahraničí

AMI Praha Reference Nový CZ web Hyundai Motor Czech

Nový CZ web Hyundai Motor Czech

Hyundai Motor Czech

Během velmi krátké doby jsme vytvořili a spustili zcela nový web Hyundai Motor Czech, který nyní dále rozvíjíme. Webu poskytujeme podporu od 06/2013 až doposud a proaktivně spolupracujeme s klientem na neustálém rozvoji.

Cíl projektu

Cílem projektu bylo vytvořit nový web dle centrálního designu, který bude mít snadno použitelné a intuitivní uživatelské rozhraní a pokročilý redakční systém pro správu obsahu.

Popis projektu

Hlavními požadavky bylo snadno použitelné a intuitivní uživatelské rozhraní nových webových stránek. Web byl navržen tak, aby se uživatel dostal k požadovaným informacím rychle a bez zbytečných překážek. K usnadnění pohybu uživatele na stránkách a zrychlení jeho cesty k požadovanému obsahu slouží funkce vyhledávání i jednoduchá struktura webu.

Nedílnou součástí stránek je i zcela přepracovaný konfigurátor vozu, který přehledně vede zákazníky k požadované výbavě a personalizaci vozu. Zákazník v každém okamžiku vidí cenu i konfiguraci zvoleného auta. Po ukončení výběru, může zvolenou konfiguraci vytisknout, nebo odeslat přímo prodejci značky Hyundai.

Velmi důležitou součástí je redakční systém AMIGO, který splňuje vysoké nároky klienta na jednoduché a intuitivní uživatelské rozhraní a zároveň je plně flexibilní z hlediska tvorby či následné úpravy vloženého obsahu.

Web je napojen na centrálním CRM systém Siebel Analytic, který je v pravidelných intervalech synchronizován a je připraven na integraci s dalšími systémy.

Popis řešení

Nový web byl dodán ve velmi krátkém čase a splňuje veškeré naše požadavky. Návštěvníci mají nyní k dispozici nové a velice přehledné stránky, kde najdou veškeré potřebné informace o nás, a které jim usnadní i výběr vozů Hyundai“, říká Miloš Adámek PR manažer společnosti Hyundai Motor Czech.

Další projekty pro klienta

Zaujala vás tato reference?