Kariéra

Více než 30 IDM realizací v České republice i zahraničí

AMI Praha Kariéra

Dostupné pozice

Systémový Administrátor (PAM)


Hledáme zkušeného systémového administrátora, který se s námi stane specialistou na oblast Privileged Access Managementu.

 

Solution Architect (Identity Management)


Hledáme nového člena týmu, ze kterého by byli nadšení naši dlouholetí i noví klienti.

Budeš se angažovat v návrzích a realizaci řešení, odhadech pracností, stejně jako v komunikaci s klientem a menším týmem u nás ve firmě. A rovněž budeš mít příležitost sledovat novinky v oboru.

Solution Architect (Access Management)


Už více než 25 let nás baví informační technologie a vymýšlení řešení na míru, ale největší nadšení v nás budí oblast Identity & Access Managementu. Vybudovali jsme si na českém trhu nejširší realizační tým a nikdo si s námi nezadá v množství nástrojů, které ovládáme. Máme prsty ve většině nasazených řešení na našem území a s velkou chutí se pouštíme do dalších. A abychom mohli stavět nová řešení, potřebujeme dalšího šikovného kolegu!

 

Technical Consultant (Identity Management)


Naší specialitou je oblast řízení životního cyklu identit v IT systémech – Identity Management (IdM). Ovládáme hned několik různých nástrojů – komerční i open source. Díky nám mají v uživatelských účtech pořádek společnosti jako ČEZ, Raiffeisenbank, Vodafone, Česká pošta, Avast, Česká televize a další. Vybudovali jsme si nejširší realizační tým na poli Identity Managementu a jedeme stále kupředu.

A hledáme nové šikovné kolegy, pro které je oblast IT bezpečnosti výzvou a chtějí se naučit něco nového

Zeptejte se našich kolegů

Líná pusa, holé neštěstí.

Pořekadlo „Kdo se moc ptá, málo googlí“ u nás nezakořenilo, proto vám nabízíme možnost zeptat se našich kolegů na to, co vás zajímá.

Zajímají vás názory na pracovní prostředí, nebo máte dotaz ohledně technologií? Ptejte se! 🙂

Honza Solution Architect

CO V AMI DĚLÁM

Na našich IDM projektech se účastním všech fází projektu – od sběru požadavků od zákazníka, přes analýzu až po samotný vývoj a dokumentaci. Kromě toho také zadávám a následně provádím kontrolu práce našich IDM vývojářů.

Technologie, se kterými v AMI pracuji: midPoint, Java (Spring, Apache Wicket), Groovy, SQL, Active Directory, ApacheDS, REST/WSDL, Linux

Lukáš Project manager

Ahoj. Jmenuji se Lukáš.

CO V AMI DĚLÁM

Obvykle řídím zároveň tři až čtyři projekty u klientů. Některé z projektů jsou rozvojové a většinou se jedná o klienty, se kterými dlouhodobě spolupracujeme. Zbylé projekty u nových klientů jsou pokaždé tak trochu výzvou, protože vstupuji na neprobádanou půdu. Každý projekt je především o komunikaci a práci s lidmi, kdy koordinuji nejen přidělený interní tým, ale také spoustu času trávím na schůzkách u klientů.

Mimo práci si rád zahraju nohejbal, něco na PC, nebo deskovku (většinou PnP RPG). 🙂

Jakub Servisní manažer

Zdravím, jmenuji se Jakub. V osobním životě jsem sportovní nadšenec. Mám rád téměř každý sport, zejména pak fotbal, kterému se již 25 let intenzivně věnuji a který je nedílnou součástí mého života. Ve volných chvílích rád sleduji významné sportovní akce, nebo třeba zajdu posedět s přáteli na příjemně vychlazené pivko.

CO V AMI DĚLÁM

V AMI plním funkci Servisního manažera. Mou hlavní pracovní náplní je práce se Service Deskem, komunikace se zákazníky a zajištění, že budou veškeré jejich servisní požadavky plněny včas a v souladu s podmínkami nastavenými ve smlouvě.

  Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a použijí se Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google a jejich Smluvní podmínky.
  Galérie/>
  Galérie/>
  Galérie/>
  Galérie/>

  Umíme si práci užít

  HOMEOFFICE

  5 TÝDNŮ DOVOLENÉ

  3 SICKDAYS

  ANGLIČTINA S PROFESIONÁLNÍM LEKTOREM

  MULTISPORT KARTA A PRAVIDELNÉ SPORTOVNÍ AMI LEKCE

  ZDRAVÉ OBČERSTVENÍ

  PŘÁTELSKÉ PROSTŘEDÍ

  TEAMBUILDING

  ZÁZEMÍ PRO CYKLISTY

  PLAYSTATION

  PIANO V LOBBY PRAGA STUDIOS

  SDÍLENÉ KANCELÁŘE SCOTT.WEBER

  HR novinky

  Kdo si hraje, nezlobí!

  Kdo si hraje, nezlobí!

  Kdo si hraje, nezlobí! 🎲🃏 Po práci je občas třeba se odreagovat, a proto jsme si včera užili večer ve znamení zábavy u deskových her 🤩  
  Kde je vůle, tam je cesta

  Kde je vůle, tam je cesta

  Včerejší odpoledne jsem si zpříjemnili povídáním na téma “Kde je vůle, tam je cesta.” Svůj příběh nám vyprávěl vrcholový sportovec Honza Tománek a probrali jsme témata jako zdravý životní styl, motivace nebo plánování.
  PF 2024

  PF 2024

  Přejeme všem krásné svátky a jen to nejlepší do nového roku 🎄🍾
  Vánoční večírek

  Vánoční večírek

  Letos jsme pro náš vánoční večírek zvolili zábavní park Futurento Nejdřív jsme si tedy pořádně zasoutěžili, následně vyhlásili vítěze a poté už byl konečně čas dárky a volnou zábavu Jsme rádi, že i v tom klasickém předvánočním shonu se nám povedlo se sejít v hojném počtu