Reference

Více než 30 IDM realizací v České republice i zahraničí

AMI Praha Reference
Odvětví:
Telco & IT
Kompetence:
Všechny
Řešení:
Všechny
Seřadit:
Od nejnovějších

Validace kybernetické bezpečnosti pomocí řešení Pentera pro Seznam.cz

Softwarová platforma Pentera představuje propojení tří kategorií produktů, a to konkrétně penetrační testování, vulnerability management a mitigation management. Nejedná se simulaci, nýbrž reálnou komplexní validaci bezpečnosti, bez použití agentů na koncových zařízení. Gartner pro tento produkt vytvořil novou kategorii, a to ASV (Automated Security Validation).

Správa a zabezpečení koncových bodů SyxSense pro Seznam.cz

Řešení SyxSense pro správu a zabezpečení koncových bodů formou monitorování, detekce a inteligentní automatizace zranitelností v reálném čase pro správu IT, správu záplat a nápravu zabezpečení v jediné konzoli, včetně podpory výrobce. Sjednocené řešení SyxSense zahrnuje Full Visibility, Cloud a Patch Management.

Nasazení a rozvoj IdM řešení SailPoint pro Avast

Reimplementační projekt jehož cílem bylo nahrazení open-source nástroje midPoint za on-premise řešení SailPoint. V prostředí Avastu je řízeno více jak 2 500 účtů a desítky rolí.

Náhrada IdM Waveset za open-source midPoint pro Vodafone Czech

Cílem projektu bylo ve společnosti Vodafone Czech a.s. nahradit Identity Management nástroj Oracle Waveset (dříve Sun Identity management). IdM Oracle Waveset již nebylo výrobcem podporováno a bylo tedy třeba jej nahradit za nové IdM řešení Evolveum midPoint na bázi open-source.

Internetové prezentace a aplikace pro HELIA TRADE a K3 Sport

Pro společnosti HELIA TRADE a K3 Sport jsme připravili sadu internetových prezentací a aplikací pro zajištění podpory jejich vzájemně propojených obchodních aktivit - provozování kamenných prodejen se sportovním vybavením Helia Sport, provozování e-shopu a v neposlední řadě provozování nově vybudovaného lyžařského areálu Kouty. rn rn

Spolupráce začala v roce 2010, kdy jsme začali budovat první webové stránky, a pokračuje neustálým rozvojem a podporou dodaných řešení dodnes.