Reference

Více než 30 IDM realizací v České republice i zahraničí

AMI Praha Reference
Odvětví:
Všechny
Kompetence:
Všechny
Řešení:
Web
Seřadit:
Od nejnovějších

Nový responzivní web Hyundai.cz a Hyundai.sk

Vzhledem k prudce rostoucí návštěvnosti webu z mobilních zařízení, jsme byli požádáni o kompletní realizaci responzivního webu Hyundai.cz a Hyundai.sk včetně grafického návrhu.

Webová aplikaci pro online obchodování

V roce 2013 jsme vytvořili novou webovou aplikaci pro online obchodování pro klienty společnosti CYRRUS.

Akviziční web UniCreditShop.cz

Pro přední evropskou banku jsme vytvořili a spravujeme již třetí generaci akvizičního webu, který umožňuje online sjednání produktů banky.

Internetové prezentace a aplikace pro HELIA TRADE a K3 Sport

Pro společnosti HELIA TRADE a K3 Sport jsme připravili sadu internetových prezentací a aplikací pro zajištění podpory jejich vzájemně propojených obchodních aktivit - provozování kamenných prodejen se sportovním vybavením Helia Sport, provozování e-shopu a v neposlední řadě provozování nově vybudovaného lyžařského areálu Kouty. rn rn

Spolupráce začala v roce 2010, kdy jsme začali budovat první webové stránky, a pokračuje neustálým rozvojem a podporou dodaných řešení dodnes.

Microsite nového operačního programu

Pro Magistrát hlavního města Prahy jsme vytvořili microsite na podporu nového operačního programu EU - Praha pól růstu ČR.

Redesign webové prezentace města Karlovy Vary

Zákazník požadoval graficky omladit původní stránky s použitím nové korporátní identity města Karlovy Vary.

Nové webové stránky a logo Czech Golf Production

Pro Czech Golf Production jsme vytvořili moderní a netradiční grafickou podobu stránek. Při realizaci nové grafiky byla s klientem dohodnuta i realizace nového loga společnosti.

Webový portál Povodí Vltavy

Pro Povodí Vltavy jsme připravili jak webovou prezentaci, tak i intranet, který je určen pro všechny pracovníky Povodí Vltavy.rn

Webu a intranetu poskytujeme podporu od roku 2007 až doposud a proaktivně spolupracujeme s klientem na neustálém rozvoji.

Tabletová aplikace Showroom

Vytvořili jsme naprosto unikátní tabletovou aplikaci Showroom, která umožňuje prodejcům značky Hyundai v autosalonech (kdekoliv na prodejně) poskytnout klientům potřebné informace bez nutnosti odcházet ke stolnímu počítači.

Aplikaci Showroom poskytujeme podporu od 01/2014 až doposud a proaktivně spolupracujeme s klientem na neustálém rozvoji aplikace.