Reference

Více než 30 IDM realizací v České republice i zahraničí

AMI Praha Reference Nový responzivní web Hyundai.cz a Hyundai.sk

Nový responzivní web Hyundai.cz a Hyundai.sk

Hyundai Motor Czech

Vzhledem k prudce rostoucí návštěvnosti webu z mobilních zařízení jsme byli požádáni o kompletní realizaci responzivního webu Hyundai.cz a Hyundai.sk včetně grafického návrhu.

Cíl projektu

Vytvořit nový moderní responzivní web (pro Českou a Slovenskou republiku), který bude odpovídat webdesign guideline, který bude mít snadno použitelné a intuitivní uživatelské rozhraní a pokročilý redakční systém pro správu obsahu.

Popis projektu

Hlavními požadavky bylo snadno použitelné a intuitivní uživatelské rozhraní nových webových stránek a to na mobilních zařízení jako jsou mobily a tablety. Web byl navržen tak, aby se uživatel dostal k požadovaným informacím rychle a bez zbytečných překážek. K usnadnění pohybu uživatele na stránkách a zrychlení jeho cesty k požadovanému obsahu slouží funkce vyhledávání i jednoduchá struktura webu. Novou částí webu je social media feed, který online zobrazuje nové příspěvky přímo z Facebooku značky Hyundai.

Nedílnou součástí stránek je i zcela přepracovaný konfigurátor vozu (taktéž plně responzivní), který přehledně vede zákazníky k požadované výbavě a personalizaci vozu. Zákazník v každém okamžiku vidí cenu i konfiguraci zvoleného auta. Po ukončení výběru, může zvolenou konfiguraci vytisknout, nebo odeslat přímo prodejci značky Hyundai.

Velmi důležitou součástí je redakční systém AMIGO, který splňuje vysoké nároky klienta na jednoduché a intuitivní uživatelské rozhraní a zároveň je plně flexibilní z hlediska tvorby či následné úpravy vloženého obsahu.

Web je napojen na centrálním CRM systém Siebel Analytic, který je v pravidelných intervalech synchronizován a je připraven na integraci s dalšími systémy.

Popis řešení

Řešní je postavené na moderním redakčím systému AMIGO. Front end je postaven na technologie HTML5, PHP, Javascript.

Další projekty pro klienta

Zaujala vás tato reference?