Reference

Nacházíte se zde: Úvodní stránka > Reference > Implementace webu hyundai.sk

Implementace webu hyundai.sk

Implementace webu hyundai.sk

Po úspěšné implementaci webu hyundai.cz, jsme byli vybráni i pro implementaci webu slovenského zastoupení značky. Opět se nám podařilo v krátké době naplnit všechny očekávání i požadavky klienta.

Webu poskytujeme podporu od 12/2013 až doposud a proaktivně spolupracujeme s klientem na neustálém servisu a rozvoji.

Cíl

Vytvořit nový web dle centrálního designu, který bude mít snadno použitelné a intuitivní uživatelské rozhraní a pokročilý redakční systém pro správu obsahu.

Popis projektu

Hlavními požadavky bylo snadno použitelné a intuitivní uživatelské rozhraní nových webových stránek. Web byl navržen tak, aby se uživatel dostal k požadovaným informacím rychle a bez zbytečných překážek. K usnadnění pohybu uživatele na stránkách a zrychlení jeho cesty k požadovanému obsahu slouží funkce vyhledávání i jednoduchá struktura webu.

Nedílnou součástí stránek je i zcela přepracovaný konfigurátor vozu, který přehledně vede zákazníky k požadované výbavě a personalizaci vozu. Zákazník v každém okamžiku vidí cenu i konfiguraci zvoleného auta. Po ukončení výběru, může zvolenou konfiguraci vytisknout, nebo odeslat přímo prodejci značky Hyundai.

Velmi důležitou součástí je redakční systém AMIGO, který splňuje vysoké nároky klienta na jednoduché a intuitivní uživatelské rozhraní a zároveň je plně flexibilní z hlediska tvorby či následné úpravy vloženého obsahu.

Web je napojen na centrálním CRM systém Siebel Analytic, který je v pravidelných intervalech synchronizován a je připraven na integraci s dalšími systémy.

Použité technologie

  • CSS
  • HTML
  • PHP
  • CMS
  • Amigo CMS

Odkaz na toto řešení

Další projekty pro klienta

Související služby

Zaujala vás tato reference? Neváhejte nás kontaktovat. Kontaktuj AMI


Přejít na začátek stránky

Mapa stránek

© Copyright 1998-2014 AMI Praha a.s., powered by AMIGO CMS