Reference

Více než 30 IDM realizací v České republice i zahraničí

AMI Praha Reference
Odvětví:
Všechny
Kompetence:
Všechny
Řešení:
Portál
Seřadit:
Od nejnovějších

Provozní financování v Liferay portálu pro UniCredit Leasing

Aplikace umožňuje importérovi vkládat data faktur vozů dodaných dealerům, centrále UCL tato data kontrolovat a dle zjištěných údajů vyplácet peníze. Prodejcům je umožněno sledovat průběh celého procesu.

Rozvoje distribučního portálu

Na podzim 2016 a na jaře 2017 jsme se věnovali projektu rozvoje distribučního portálu Pražské plynárenské Distribuce, a.s. V první fázi tohoto projektu došlo k upgradu portálové platformy Liferay ze současné verze 6.0.6 na verzi 6.2.

Rozvoj zákaznického portálu Pražské plynárenské

Z důvodu zveřejnění nových „Zvláštních obchodních podmínek“ (dále ZOP), které se týkajírnZákaznického portálu společnosti Pražská plynárenská, a. s. (dále PP), je nutné s platnostírnod 1. 11. 2014 rozlišovat dva druhy zákazníků - stávající a nové. V souladu s novými ZOP jernstávající zákazník povinen podepsat „Smlouvu o portále“ a souhlasit se ZOP.rnNynější stav portálu již není nadále vyhovující ani z pohledu současného uživatele interneturna nabízených "Self Care" možností.

Intranet Městské policie hl. m. Prahy

Aktualizace stávající verze intranetu s využitím technologie Liferay včetně implementace několika informačních miniaplikací.

Intranetu poskytujeme podporu od roku 2014 až doposud a proaktivně spolupracujeme s klientem na neustálém servisu a rozvoji.

Správa a rozvoj zákaznického portálu Pražské plynárenské

Zákaznický portál Pražské plynárenské slouží pro automatizaci procesů a komunikace s koncovým zákazníkem. Stávající řešení spravujeme již od roku 2010.

Zákaznický portál Pražské plynárenské

Pražská plynárenská, a.s. vystavením svého Zákaznického portálu aplikovala nové trendy v komunikaci se zákazníky.

Portál Pražské plynárenské Distribuce

Dne 1.1.2011 jsme předali Pražské plynárenské – Distribuci, a.s. do provozu portál pro obchodníky s plynem. Zákazník prostřednictvím námi dodaného řešení dostál svým závazkům, které mu plynou z ustanovení vyhlášky č. 365/2009 Sb. o „Pravidlech trhu s plynem“.rn

rnImplementované řešení spravujeme od roku 2011.

Provozní financování

Společnost UniCredit Leasing (dříve CAC LEASING) používá pro provozní (zálohové) financování automobilů na míru vyvinutou internetovou aplikaci spojující importéry s prodejci automobilů a centrálou společnosti. Projekt zvítězil v prestižní soutěži IEA 2010.

Extranet

Pro společnost Peugeot Česká republika jsme vytvořili a provozujeme extranetový portál. Uživatelem extranetu jsou pracovníci ze sítě koncesionářů, působící v různých pracovních oblastech: marketing, reklama, autoservis, prodej vozů, management.