Reference

Nacházíte se zde: Úvodní stránka > Reference > Webová prezentace společnosti Peugeot Česká republika

Webová prezentace společnosti Peugeot Česká republika

Webová prezentace společnosti Peugeot Česká republika

Pro našeho dlouholetého klienta Peugeot Česká republika spravujeme již pátou generaci webových stránek společnosti www.peugeot.cz.

Cíl

Realizace a správa 5. generace webové prezentace společnosti Peugeot Česká republika v responzivním designu.

Popis projektu

Realizovali jsme a v současnosti spravujeme již 5. generaci webových stránek společnosti Peugeot ČR, kompletně v responzivním designu. Kromě běžných aktualizačních prací jsme vytvořili a udržujeme systém vyhledávání vozů pro prodejce, kterým také spravujeme globální stránky (cca přes 60). Vyhledávání vozů je napojeno na systém Tipcars a vlastní vyhledávání vozů a zaštiťuje kategorické vyhledávání (globální vyhledávání všech prodejců > skladové vozy/předváděcí a ojeté) a dále vyhledávání jednotlivých prodejců (tj. pouze jejich vozy a nebo vozy poboček prodejců). Během spolupráce s Peugeot ČR jsme již zpracovali stovky akčních nabídek.

V poslední době jsme se pilně věnovali realizaci importů z různých systémů do centrálního systému pro kontakt se zákazníkem, kde získávají prodejci informace o objednávkách testovacích jízd, katalogů atp.

V rámci marketingových akcí vytváříme tematické minisite, např. s rezervačním systémem testovacích jízd pro potřeby Roadshow po celé ČR, nebo také jednorázové minisite optimalizované pro iPady, které slouží pro ulehčení práce hostesek přímo v místě akce. Věnujeme si i newsletterům, maillingům a jiným reklamním formátům.

Použité technologie

  • CSS
  • HTML
  • PHP
  • MySQL
  • CMS
  • jQuery

Odkaz na toto řešení

Další projekty pro klienta

Související služby

Související řešení

Zaujala vás tato reference? Neváhejte nás kontaktovat. Kontaktuj AMI


Přejít na začátek stránky

Mapa stránek

© Copyright 1998-2014 AMI Praha a.s., powered by AMIGO CMS