Reference

Nacházíte se zde: Úvodní stránka > Reference > Internetové prezentace a aplikace pro HELIA TRADE a K3 Sport

Internetové prezentace a aplikace pro HELIA TRADE a K3 Sport

Internetové prezentace a aplikace pro HELIA TRADE a K3 Sport

Pro společnosti HELIA TRADE a K3 Sport jsme připravili sadu internetových prezentací a aplikací pro zajištění podpory jejich vzájemně propojených obchodních aktivit - provozování kamenných prodejen se sportovním vybavením Helia Sport, provozování e-shopu a v neposlední řadě provozování nově vybudovaného lyžařského areálu Kouty.

Spolupráce začala v roce 2010, kdy jsme začali budovat první webové stránky, a pokračuje neustálým rozvojem a podporou dodaných řešení dodnes.

Cíl

Cílem projektu bylo prostřednictvím vytvoření nového webu a e-shop aplikace zvýšení prodejního výkonu sítě prodejen Helia Sport. Na web i e-shop aplikaci byly kladeny vysoké nároky směrem k využití nejnovějších trendů v oblasti e-commerce řešení. E-shop bylo nutné napojit na stávající proprietární skladový systém zákazníka, který nebyl připraven na plnohodnotnou integraci s okolními systémy.

Následně byly vytvořeny web a aplikace ActiveClub, které představují základ motivačního programu pro koncové klienty. Jde o integrační můstek mezi prodejnami, webem a lyžařským areálem. Cílem bylo vytvoření takového systému, který bude věrným zákazníkům počítat věrnostní body za nákupy v prodejnách i online, ale také přičítat body za naježděné kilometry v lyžařském středisku. To mj. obnášelo unikátní integraci na back-end systém turniketů lanovek.

Nakonec byl vytvořen web samotného lyžařského areálu Kouty.

Popis projektu

Klientovi byly zpracovány následující weby a aplikace:

Pro všechny webové prezentace byl využit redakční systém Amigo. 

Použité technologie

  • CSS
  • HTML
  • PHP
  • CMS
  • Amigo CMS

Související služby

Související řešení

Zaujala vás tato reference? Neváhejte nás kontaktovat. Kontaktuj AMI


Přejít na začátek stránky

Mapa stránek

© Copyright 1998-2014 AMI Praha a.s., powered by AMIGO CMS