Reference

Nacházíte se zde: Úvodní stránka > Reference > Nasazení Microsoft SharePoint

Nasazení Microsoft SharePoint

Nasazení Microsoft SharePoint

Implementace prostředí SharePoint v prostředí České pošty na technologii Microsoft SharePoint Server 2010 a agendy připomínkování a schvalování veřejných zakázek pomocí aplikace Nintex Workflow 2010 zasazené do prostředí MS SharePoint včetně technické podpory k předmětu plnění.

Cíl

Cílem projektu byla implementace prostředí SharePoint na technologii Microsoft SharePoint Server 2010 a agendy připomínkování a schvalování veřejných zakázek pomocí aplikace Nintex Workflow 2010 zasazené do prostředí MS SharePoint včetně technické podpory k předmětu plnění.

Popis projektu

Prvním krokem projektu bylo provedení analýzy pro definici jednotlivých typů zakázek, procesů schvalování, definice požadavků na strukturu prostředí pro spolupráci, možností migrace současné aplikace veřejných zakázek a návrh řešení.

V průběhu realizace byly nasazeny MS SharePoint server a Nintex Workflow engine dle požadavků zákazníka specifikovaných v návrhu řešení v testovacím prostředí. Došlo ke změně navrhovaného antivirového řešení bez dopadu na očekávanou funkcionalitu.

Po důkladném otestování byla aplikace dočasně spuštěna pro ostrý provoz v testovacím prostředí z důvodu zpoždění dodávky HW v produkčním prostředí. V mezičase byla dopracována dokumentace k projektu a po dodání HW nic nebránilo spuštění aplikace v produkčním prostředí klienta.

Použité technologie

  • Microsoft SharePoint
  • Nintex Workflow
  • Nintex Forms

Další projekty pro klienta

Související služby

Související řešení

Zaujala vás tato reference? Neváhejte nás kontaktovat. Kontaktuj AMI


Přejít na začátek stránky

Mapa stránek

© Copyright 1998-2014 AMI Praha a.s., powered by AMIGO CMS