Reference

Nacházíte se zde: Úvodní stránka > Reference > Implementace řešení API managementu a Token Provideru společně s Developer portálem

Implementace řešení API managementu a Token Provideru společně s Developer portálem

Implementace řešení API managementu a Token Provideru společně s Developer portálem

Cílem projektu bylo implementovat řešení API managementu a Token Provideru společně s Developer portálem do prostředí České pojišťovny a.s.

Popis projektu

Projekt byl realizován společně s naším subdodavatelem, společností CA CEE s.r.o. Byl rozdělen do tří etap, kdy jsme v první etapě uskutečnili Proof of Concept, v druhé etapě proběhla implementace a třetí etapou je support a maintenance realizovaného řešení.

V rámci úvodní etapy byla klientovi předvedena funkcionalita a možnosti API management nástroje a současně nasazena v jednom prostředí, aby si mohl zákazník sám ověřit a vyzkoušet používání. Po úspěšném vyhodnocení PoC se projekt překlopil do druhé fáze, v rámci které bylo řešení nasazeno v DEV a TEST prostředí. Po úspěšném akceptačním testování bylo řešení spuštěno v produkci v pilotním režimu. Po dohodnutém období bylo řešení kompletně spuštěno v produkci mezi všechny plánované uživatele a pro zajištění vysoké dostupnosti modulu Mobile API Gateway byl tento spuštěn v active-active režimu. Současně byla aktivována třetí etapa, tedy support a maintenance.

Popis řešení

Pro zajištění možnosti přistupovat ke službám a systémům České pojišťovny externími subjekty bylo zvoleno řešení API management od společnosti CA, ze kterého byly nasazeny následující moduly:

  • Mobile API Gateway: slouží pro rychlé, bezpečné a auditovatelné vystavení API,
  • API Developer Portal: je určen pro zpřístupnění API interním a externím vývojářům webových či mobilních aplikací.

Použité technologie

  • Mobile API Gateway
  • API Developer Portal
  • REST / JSON API
  • OAUTH 2

Zaujala vás tato reference? Neváhejte nás kontaktovat. Kontaktuj AMI


Přejít na začátek stránky

Mapa stránek

© Copyright 1998-2014 AMI Praha a.s., powered by AMIGO CMS