Řešení a služby

Nacházíte se zde: Úvodní stránka > Řešení a služby > Online komunikace > Portálová řešení – komunikace a sdílení dat

Portálová řešení – komunikace a sdílení dat

Portálová řešení pro vás připravujeme na platformě Liferay. Portály Liferay jsou podle mnoha hodnocení nejlepší open-source podnikový portálem založeným na jazyce Java a distribuovaným pod licencí GNU.

Co je portál?

Potřebujete efektivně komunikovat s partnery, dodavateli, zákazníky nebo svými zaměstnanci? Potřebujete přistupovat ke svým podnikovým datům i na dálku? Přerůstá vám množství aplikací přes hlavu a hledáte způsob jak je integrovat? Chcete přijít ráno do práce a mít všechny potřebné informace na jednom místě? Pokud jste alespoň na jednu otázku odpověděli ano, je pro vás portál to správné řešení.
Podnikový portál si můžeme představit jako určitý prostor pro integraci informací, lidí a procesů. Je to množina technologií a aplikací tvořící univerzální rozhraní. Jeho prostřednictvím se může každý, koho se týkají činnosti organizace (zákazník, dodavatel, zaměstnanec), účastnit procesů organizace, přistupovat ke všem relevantním informacím, komunikovat s ostatními participujícími lidmi a realizovat aktivity spojené s podnikovými procesy.

Portál usnadní vaši

  • Komunikaci
  • Správu dokumentů
  • Sdílení podnikových znalostí
  • Přístup k podnikovým procesům

Poptávkový formulář

Pole označená * jsou povinná

Přejít na začátek stránky

Mapa stránek

© Copyright 1998-2014 AMI Praha a.s., powered by AMIGO CMS