Events

More than 50 IDM realisations in the Czech Republic and abroad

AMI Praha Pilotní výcvik Silverfort + AMI

Pilotní výcvik Silverfort + AMI

Získejte svá křídla v kybernetické bezpečnosti!

V rámci kurzu Unified Identity Protection získáte letové hodiny, během kterých se budete pohybovat v simulacích živých útoků a dozvíte se, jak Silverfort chrání před sofistikovanými Identity-based hrozbami.

Cílem vašeho letu je konfigurace MFA a Zero Trust protokolů v prostředí Active Directory, zabezpečení servisních účtů a praktická ukázka efektivní implementace těchto opatření ve vaší organizaci.

Během testovacího letu bude k dispozici občerstvení, takže přijďte hladoví!

Akce proběhne v zasedací místnosti Golden v příjemném prostředí budovy Praga Office & Garden v Karlíně. Po skončení programu se společně přesuneme na oběd do restaurace Hong Kong Karlín.

Workshop bude převážně v angličtině a budete k němu potřebovat svůj laptop.

Těšíme se na společný let!

Na akci je nutné se registrovat pomocí formuláře níže.

AMI at COFIT

We participated in the COFIT autumn career fair at the Faculty of Information Technology CTU in Prague. We met many inspiring and talented students, possibly our future new colleagues? 😊