Další služby

Nacházíte se zde: Úvodní stránka > Řešení a služby > Další služby

Další služby


Analýzy, studie a audity

Web assessment je dokumentem kritiky vybrané webové prezentace. Pokud vás zajímá, jak si stojí váš web oproti standardům a porovnání s maximální možnou kvalitou, pak je pro vás Web Assesment webu to pravé. Web assessment obsahuje detailní analýzu atributů prezentace a také doporučení pro opravy a případné změny tak, aby byl váš web co nejkvalitnější, nejviditelnější a nejpřístupnější.

Více informací

Konzultace

Dokážeme nejen poradit, jaké cíle jsou pro vás důležité. Navrhneme vám i samotnou strategii pro prostředí internetu. Poskytujeme poradenství v oblasti navržení odpovídajícího konceptu projektu nebo kampaně vzhledem ke stanoveným cílům a v souladu s dlouhodobým záměrem klienta. Vytváříme architekturu projektu, strukturu stránek, funkční specifikaci. Předkládáme výběr afinitních nástrojů dle cílových skupin, připravujeme podklady pro samotnou realizaci projektu a navrhujeme doporučení pro kreativní nebo technologické řešení.

Více informací

Správa a podpora
Úspěšná internetová prezentace nebo aplikace není nikdy hotova a neobejde se bez pravidelné aktualizace a kontinuálního rozvoje. Čerstvé informace budí důvěru, motivují k opakovaným návštěvám a lákají vyhledávače. Nové funkcionality baví uživatele, zvyšují účinnost webu a odlišují od konkurence.

Více informací


Přejít na začátek stránky

Mapa stránek

© Copyright 1998-2014 AMI Praha a.s., powered by AMIGO CMS