Reference

Nacházíte se zde: Úvodní stránka > Reference

První novinová společnost

První novinová společnost

První novinová společnost a.s. (PNS a.s.) zastřešuje holding PNS - jedničku na českém trhu distribuce tisku do prodejní sítě. Hlavním předmětem činnosti je distribuce tisku, tedy zajišťování dodávek celostátních i regionálních deníků, časopisů, elektronických médií, neperiodických publikací a dalšího obdobného sortimentu na prodejní místa po celé republice. Holding PNS zásobuje tiskem přes 20 000 prodejních míst, což je nejhustší síť prodejních míst v celé Evropě.

Zhodnocení spolupráce s AMI Praha

E-shop s dopňkovým zbožím doplňuje portfolio webových prezentací společnosti, které všechny vytvořila společnost AMI Praha. Při tvorbě e-shopu nám šlo především o jednoduchou obslužnost, tak intuitivní používání pro naše zákazníky, což se ve výsledku podařilo. Ačkoliv je e-shop vystavěn na základní platformě, společnost AMI do něj dokázala zapracovat řadu našich specifických požadavků. Důležitá je pro nás i rychlost servisních služeb v případě nenadálých situací, stejně jako poradenství v oblasti dalšího rozvoje této služby.“

Zuzana Horáková Hurychová, manažer marketingu a komunikace

______________________________________________________________________________________________ 

„Spolupráce na projektu Baliczech byla pro naši společnost přínosem. Oceňujeme zejména proaktivní přístup společnosti AMI Praha, kreativitu navrhovaných řešení a ochotu rychle řešit neočekávané situace. Důležitým faktorem pro nás byla i rychlost komunikace a zapracování domluvených změn. Projekt Baliczech jsme tak mohli uvést na trh v optimálním čase a ještě dále jej rozvíjet dle požadavků obchodních partnerů."

Zuzana Horáková Hurychová, manažer marketingu a komunikace

Reference


Přejít na začátek stránky

Mapa stránek

© Copyright 1998-2014 AMI Praha a.s., powered by AMIGO CMS