Reference

Nacházíte se zde: Úvodní stránka > Reference > Portál Pražské plynárenské Distribuce, a.s.

Portál Pražské plynárenské Distribuce, a.s.

Portál Pražské plynárenské Distribuce, a.s.

Dne 1.1.2011 jsme předali Pražské plynárenské – Distribuci, a.s. do provozu portál pro obchodníky s plynem. Zákazník prostřednictvím námi dodaného řešení dostál svým závazkům, které mu plynou z ustanovení vyhlášky č. 365/2009 Sb. o „Pravidlech trhu s plynem“.

Implementované řešení spravujeme od roku 2011.

Popis projektu

V souvislosti s potřebou svobodného přístupu k trhu s energiemi, jmenovitě plynem, vznikl požadavek Pražské plynárenské Distribuce, a.s. na řešení přístupu elektronickou cestou. Námi nabídnuté řešení byl portál na Java EE technologii - Liferay Portal.

V rámci implementace uvedeného řešení byl zprovozněn sofistikovaný systém komunikace s obchodníky druhých stran se škálovaným přístupem k jednotlivým typům jejich požadavků.

Pro orientaci obchodníků ve vlastním prostředí portálu slouží propracovaná uživatelsky přívětivá nápověda. Pražská plynárenská Distribuce, a.s. se zvoleným řešením zařadila do úzké skupiny distributorů energií s vysokým standardem elektronické komunikace s okolním světem.

Popis řešení

Portál byl od doby svého vzniku obohacen o nové funkce jako např. kontrola odběrných míst, proces změny dodavatele a schvalování dodatků ke smlouvám. Do portálu se pak také pravidelně promítají změny související s legislativou.

Použité technologie

  • Java
  • CMS
  • Liferay portál

Odkaz na toto řešení

Další projekty pro klienta

Související služby

Zaujala vás tato reference? Neváhejte nás kontaktovat. Kontaktuj AMI


Přejít na začátek stránky

Mapa stránek

© Copyright 1998-2014 AMI Praha a.s., powered by AMIGO CMS