Reference

Nacházíte se zde: Úvodní stránka > Reference > Extranetový portál

Extranetový portál

Extranetový portál

V průběhu roku 2003 jsme pro hudební vydavatelství vytvořili základní model firemního extranetu. Prostřednictvím tohoto portálu společnost Universal Music výhradně komunikuje se sítí svých prodejců, novinářskou obcí a komerčními rádii.

Popis projektu

Prodejcům poskytuje aktuální nabídky titulů s detailním popisem, hudební ukázky ve formátu MP3, marketingové informace týkající se vydávaných titulů. Dále extranet umožňuje prodejcům on-line objednávání hudebních nosičů a reklamních předmětů.

Pro novináře je v extranetu k dispozici fotogalerie umělců spolupracujících s vydavatelstvím, jejich diskografie a profily.

Třetí skupinou uživatelů, která využívá extranetový portál jsou komerční rádia. Ty si můžou stahovat novinky v MP3 formátu pro vlastní vysílání. Speciální skupinou jsou taneční rádia, kterým je k dispozici Taneční liga Hit Mix.

V portálu je v současné době zavedeno přes 400 uživatelů, z České i Slovenské republiky.

Extranetový portál vydavatelství Universal Music se stal plnohodnotným distribučním a komunikačním kanálem a nahradil dosavadní síť obchodních zástupců.

Technologie: Portál je vybudován na platformě Linux, s využitím skriptovacího jazyka PHP, webserveru Apache, data jsou ložena v databázi MySQL.

Použité technologie

  • PHP
  • MySQL

Zaujala vás tato reference? Neváhejte nás kontaktovat. Kontaktuj AMI


Přejít na začátek stránky

Mapa stránek

© Copyright 1998-2014 AMI Praha a.s., powered by AMIGO CMS