Publikujeme

Nacházíte se zde: Úvodní stránka > Publikujeme > Web Peugeotu v moderním designu a s novými funkcemi

Web Peugeotu v moderním designu a s novými funkcemi

Web Peugeotu v moderním designu a s novými funkcemi 123

Na konci minulého roku jsme v naší režii dokončili již 3. generaci webové prezentace společnosti Peugeot Česká republika.

Sdílej na sociálních sítích:
Na konci minulého roku jsme v naší režii dokončili již 3. generaci webové prezentace společnosti Peugeot Česká republika. Kostra webu a základní layout jsou dány centrálně z mateřské společnosti Peugeotu, ale i tak zbyl dostatek prostoru pro kreativní projev našich webových specialistů.

Hlavními změnami jsou rozšíření webu na 1024 obrazových bodů, kompletní přepracování sekce s nabídkou modelové řady, nabídky ojetých automobilů a sekce s katalogy. Velmi výraznou obměnou prošla také titulní strana, která nabízí rychlé vstupy do nejdůležitějších částí webu a přitom zachovává značnou plochu pro vizuální prezentaci aktuálních akčních nabídek formou interaktivních flash bannerů.

Prezentace byla dále rozšířena o nové moderní prvky, jakými jsou například WebTV či možnost získávání informací prostřednictvím RSS kanálu. Stranou zájmu nezůstaly ani ostatní části webu, proto zde naleznete nově pojatý slovník pojmů, který je uživatelům k dispozici na každé stránce webu, uživatelsky přívětivé vyhledávání koncesionářů a další.

Na nový webový svět Peugeotu se můžete podívat na adrese www.peugeot.cz.


Přejít na začátek stránky

Mapa stránek

© Copyright 1998-2014 AMI Praha a.s., powered by AMIGO CMS