Publikujeme

Nacházíte se zde: Úvodní stránka > Publikujeme > Novinky > Tabletová aplikace Showroom pro Hyundai

Tabletová aplikace Showroom pro Hyundai

Tabletová aplikace Showroom pro Hyundai 123

Společnost AMI Praha vytvořila naprosto unikátní tabletovou aplikaci Showroom, která umožňuje prodejcům značky Hyundai v autosalonech (kdekoliv na prodejně) poskytnout klientům potřebné informace bez nutnosti odcházet ke stolnímu počítači.

Sdílej na sociálních sítích:

Showroom je nativní aplikace založená na platformě Android, jejímž koncovým uživatelem je prodejce vozů Hyundai. Prodejce je nyní schopen přímo v prostoru autosalonu vytvořit zákazníkovi konfiguraci vozu včetně předběžné kalkulace. Přímo z aplikace je možné zaslat nabídku konfigurovaného vozu. Prodejce tedy vůbec nemusí odcházet ke svému stolnímu počítači a je v neustálém kontaktu se zákazníkem.

Aplikace Showroom má velice intuitivní ovládání a je tak velice snadné s ní pracovat. Záměrně nebyla vytvořena uživatelská příručka a i přesto prodejci tuto aplikaci bez problémů používají.

Nejdůležitější částí aplikace je zcela přepracovaný konfigurátor vozu, který je optimalizován pro tablety. Neustále jsou tak k dispozici možnosti nastavení i cena konfigurovaného vozu a tak je možné vůz maximálně přizpůsobit potřebám klienta.

Data v tabletu jsou neustále synchronizována pomocí PUSH technologie, aby byla zajištěna identická data ve všech systémech. S tabletovou aplikací je samozřejmě možné pracovat i off-line a tím je zajištěna volnost pohybu prodejce i klienta.

„Aplikace Showroom přináší zcela nový pohled na komunikaci se zákazníkem v rámci prostoru autosalonu. Naši prodejci mohou být se zákazníkem přímo na prodejně a v reálném čase s ním vytvářet konfiguraci vozu včetně předběžné kalkulace. S aplikací jsme velmi spokojeni a věříme, že našim zákazníkům usnadní výběr našich vozů“, říká Miloš Adámek PR manažer společnosti Hyundai Motor Czech.

Více čtěte v Referencích.


Přejít na začátek stránky

Mapa stránek

© Copyright 1998-2014 AMI Praha a.s., powered by AMIGO CMS