Publikujeme

Nacházíte se zde: Úvodní stránka > Publikujeme > Novinky > Splatkomat.cz pro UniCredit Bank

Splatkomat.cz pro UniCredit Bank

Splatkomat.cz pro UniCredit Bank 123

Pro našeho klienta UniCredit Bank jsme vytvořili novou microsite Splatkomat.cz. Díky kalkulátoru si uživatel snadno spočítá, o kolik méně může splácet nebo o kolik více si může půjčit.

Sdílej na sociálních sítích:

Pro našeho klienta UniCredit Bank jsme vytvořili novou microsite Splatkomat.cz. Ta slouží jako podpora ke kampani na spotřebitelské úvěry a splňuje zadané požadavky:
- kalkulátor na výpočet konsolidovaných úvěrů;
- vizuální propojenost s kampaní;
- animované intro znázorňující princip konsolidace;
- propojení s akvizičními nástroji.

Stránka je připravena ve flashové i neflashové verzi jako součást kampaně na spotřebitelský úvěr Presto. Microsite obsahuje kalkulátor, ve kterém si uživatel spočítá, o kolik může splácet méně, nebo o kolik si může půjčit více. Pokud samozřejmě využije konsolidaci úvěrů od UniCredit Bank. Kalkulátor vizuálně navazuje na TV spot a je součástí ucelené kampaně klienta.

 

Hodnocení klienta:

„Společně s agenturou AMI Praha jsme úspěšně a ve velmi krátké době aplikovali nový produkt, který v oblasti Interactive komunikuje banka na microsite www.splatkomat.cz. AMI Praha byla u projektu od počáteční fáze, což se jasně potvrdilo jako dobrá strategie. Agentura se od počátku velmi aktivně zapojila, konzultovali jsme s ní klíčové záležitosti a díky jejich flexibilitě, rychlosti a proaktivitě jsme společně zvládli projekt připravit v extrémně krátké době a v souladu s ostatními komunikačními nástroji.“

 

Prokop Holeček

Manager Advertising & Brand Management

UniCredit Bank Czech Republic, a.s.


Přejít na začátek stránky

Mapa stránek

© Copyright 1998-2014 AMI Praha a.s., powered by AMIGO CMS