Publikujeme

Nacházíte se zde: Úvodní stránka > Publikujeme > Novinky > Redesign webu pro společnost Weidmüller

Redesign webu pro společnost Weidmüller

Redesign webu pro společnost Weidmüller 123

V dubnu jsme realizovali již druhý redesign webu české pobočky společnosti Weidmüller dle nového korporátního design manuálu.

Sdílej na sociálních sítích:

Na podzim roku 2011 jsme úspěšně ukončili první vlnu projektu, při které jsme českou verzi webu oddělili od centrálního řešení, nasadili na redakční systém Amigo 2.0 a odstranili zásadní nedostatky původní webové prezentace (kvalita onpage SEO faktorů, struktura prezentace..). V druhé vlně se již jednalo o čistý redesign, jenž spočíval převážně ve výměně obrázků a css, a tudíž se nijak významně nedotkl funkčnosti.

V novém design manuálu byly některé prvky řešeny nešťastně, a proto jsme se s klientem dohodli na jejich úpravě, aby lépe splňovaly současné požadavky na přístupnost a uživatelskou přívětivost.

Ve stejnou dobu probíhal nezávisle i redesign korporátního webu mateřské společnosti a webů ostatních poboček, jehož výsledkem je i zásadní změna struktury těchto webů. Věříme, že není náhodou, že se jejich nová struktura velice podobná té, kterou jsme navrhli pro web české pobočky Weidmülleru loni na podzim.


Přejít na začátek stránky

Mapa stránek

© Copyright 1998-2014 AMI Praha a.s., powered by AMIGO CMS