Publikujeme

Nacházíte se zde: Úvodní stránka > Publikujeme > Novinky > Partnerství s BankID

Partnerství s BankID

Partnerství s BankID 123

Je nám ctí oznámit, že naše společnost AMI Praha a. s. uzavřela partnerství se společností Bankovní identita a. s. Budeme se nově podílet na integracích BankID do prostředí našich zákazníků a účastnit se digitalizace jejich procesů.

Sdílej na sociálních sítích:

BankID – pojem, který čím dál tím častěji slýcháte ze všech stran. Vizí Bankovní identity je stát se běžným prostředkem pro online ověření a elektronický podpis v České republice. Služba BankID slouží k elektronické identifikaci fyzických osob s širokou škálou použití jako je přihlašování, ověřování, podepisování nebo třeba předávání KYC údajů.

Ve zkratce se BankID stane nedílnou součástí digitalizace služeb. Klienti budou při přístupu do prostředí poskytovatelů služeb či produktů používat totožné prostředky jako používají pro přihlášení do internetového bankovnictví. To s sebou přinese rychlejší, bezpečnější a hlavně levnější onboarding klientů a automatickou aktualizaci údajů o klientech. Vlastní přihlašování klientů do prostředí poskytovatelů služeb či produktů se stane velmi intuitivní a jednoduché.

AMI Praha a. s. jakožto tradiční dodavatel IT řešení zaměřených na problematiku elektronické identity, do které spadají oblasti identity a access managementu, privileged access managementu, KYC procesů, forem biometrického ověřování atp., bude nově nabízet konzultační a integrační služby v oblasti BankID. 

Předseda představenstva AMI Praha a. s. Petr Urban okomentoval tuto událost slovy: "Partnerství s Bankovní identitou a. s. nám přesně zapadá do našeho portfolia, přináší našim zákazníkům přidanou hodnotu v podobě nových možností v rámci federované autentizace, KYC a digitálního podepisování. Rozšiřování služeb tímto směrem je naprosto v souladu s naší dlouhodobou strategií a posiluje naší pozici mezi technologickými lídry českého trhu ve sféře elektronické identity."

Pro další info se neváhejte podívat na webové stránky BankID nebo nás přímo kontaktujte.


Přejít na začátek stránky

Mapa stránek

© Copyright 1998-2014 AMI Praha a.s., powered by AMIGO CMS