Publikujeme

Nacházíte se zde: Úvodní stránka > Publikujeme > Novinky > Nový život díky plastice s podporou AMI Praha

Nový život díky plastice s podporou AMI Praha

Nový život díky plastice s podporou AMI Praha 123

V letošním roce se konal již čtvrtý ročník charitativního projektu Nový život díky plastice, který zaštítil MUDr. Tomáš Doležal a klinika Plastika Praha. Společnost AMI Praha byla opět partnerem celého projektu.

Sdílej na sociálních sítích:

Zpěvačka Bára Basiková zakončila dne 24. 5. 2014 v Galerii Malostranské Besedy, v rámci slavnostní V.I.P. party, již čtvrtý ročník charitativního projektu Nový život díky plastice Dr. Tomáše Doležala a kliniky Plastika Praha.

Akce, pořádané Plastikou Praha, se zúčastnila řada známých osobností podporujících projekt – Bára Basiková, Martin Zach, Petr Kolář, PhDr.Lenka Tomešová, Lucie Váchová-Křížková a další. Dr. Doležal pomohl již ve čtvrtém ročníku projektu nejen deseti ženám k lepšímu životu a nalezení ztraceného sebevědomí, ale vybranými finančními prostředky od účastnic a partnera projektu, společnosti AMI Praha a.s., občanskému sdružení Caballinus (hipo-rehabilitační aktivity pro děti s centrálními koordinačními poruchami) a domovu s laskavou péčí o nemocné seniory Sv. Karla Boromejského.


Přejít na začátek stránky

Mapa stránek

© Copyright 1998-2014 AMI Praha a.s., powered by AMIGO CMS