Publikujeme

Nacházíte se zde: Úvodní stránka > Publikujeme > Novinky > Hyundai má v ČR zcela nový web od AMI Praha

Hyundai má v ČR zcela nový web od AMI Praha

Hyundai má v ČR zcela nový web od AMI Praha 123

Společnost AMI Praha připravila centrální řešení webu www.hyundai.cz a s využitím korporátní grafiky a šablon AMI Praha vytvořila a spustila nový web ve velmi krátké době. Kromě inovovaného konfigurátoru návštěvníci ocení především snadnou použitelnost a intuitivní rozhraní webu.

Sdílej na sociálních sítích:

Web byl navržen tak, aby se uživatel dostal k požadovaným informacím rychle a bez zbytečných překážek. K usnadnění pohybu uživatele na stránkách a zrychlení jeho cesty k požadovanému obsahu slouží funkce vyhledávání i jednoduchá struktura webu.

Nedílnou součástí stránek je i zcela přepracovaný konfigurátor vozu, který přehledně vede zákazníky k požadované výbavě a personalizaci vozu. Zákazník v každém okamžiku vidí cenu i konfiguraci zvoleného auta. Po ukončení výběru, může zvolenou konfiguraci vytisknout, nebo odeslat přímo prodejci značky Hyundai.

Web využívá redakční systém AMIGO, který splňuje vysoké nároky klienta a zároveň je plně flexibilní z hlediska tvorby či následné úpravy vloženého obsahu. Web je napojen na centrálním CRM systém Siebel Analytic, který je v pravidelných intervalech synchronizován a je připraven na integraci s dalšími systémy.

Nový web byl dodán ve velmi krátkém čase a splňuje veškeré naše požadavky. Návštěvníci mají nyní k dispozici nové a velice přehledné stránky, kde najdou veškeré potřebné informace o nás a které jim usnadní i výběr vozů Hyundai“, říká Miloš Adámek PR manažer společnosti Hyundai Motor Czech.

Více čtěte v Referencích.


Přejít na začátek stránky

Mapa stránek

© Copyright 1998-2014 AMI Praha a.s., powered by AMIGO CMS