Publikujeme

Nacházíte se zde: Úvodní stránka > Publikujeme > Novinky > AMI Praha partnerem celonárodní soutěž ŽENA REGIONU

AMI Praha partnerem celonárodní soutěž ŽENA REGIONU

AMI Praha partnerem celonárodní soutěž ŽENA REGIONU 123

I letošním roce se naše společnost stala generálním partnerem soutěže ŽENA REGIONU. Pro rok 2014 opět převzal nad akcí záštitu Senát České republiky v čele s předsedou Milanem Štěchem.

Sdílej na sociálních sítích:

V první polovině dubna 2015 se uskuteční slavnostní galavečer v pořadí již 6. ročníku soutěže ŽENA REGIONU 2014 a AMI Praha bude opět u toho. Je nám ctí být generálním parnterem této významné soutěže.

O soutěži ŽENA REGIONU

Celonárodní soutěž ŽENA REGIONU je určena všem ženám, které dosahují jedinečných výsledků nejen ve své profesi, ale aktivně se podílejí i na veřejném životě, tvoří hodnoty, pomáhají nemocným, dětem či zvířatům, přispívají ke zlepšení a rozvoji svého regionu a ještě při tom zvládají péči o rodinu. Nejedná se přitom jen o veřejně známé a úspěšné osobnosti, ale především o obyčejné ženy, o jejichž smysluplných a nezištných aktivitách nemá veřejnost ani média většinou ani tušení. 

Právě pro ně je od roku 2009 vyhlašována celonárodní soutěž, jejímž cílem je ocenit úsilí těchto výjimečných žen a zviditelnit jejich práci a výsledky. O titul Žena regionu se mohou ucházet ženy, kterým se podařilo dosáhnout úctyhodných výsledků v kategoriích:

  • podnikání, politika a veřejná správa,
  • vzdělávání, věda a výzkum,
  • zdravotnictví a charitativní činnost,
  • umění, kultura a sport.
Více o soutěži naleznete na www.zenaregionu.cz

Přejít na začátek stránky

Mapa stránek

© Copyright 1998-2014 AMI Praha a.s., powered by AMIGO CMS