Publikujeme

Nacházíte se zde: Úvodní stránka > Publikujeme > Novinky > AMI Praha je generálním partnerem soutěže Žena regionu 2015

AMI Praha je generálním partnerem soutěže Žena regionu 2015

AMI Praha je generálním partnerem soutěže Žena regionu 2015 123

7. ročník veřejně prospěšné soutěže Žena regionu se koná stejně jako v minulých letech pod záštitou Senátu Parlamentu České republiky v čele s předsedou Milanem Štěchem. AMI Praha je již tradičně generálním partnerem soutěže.

Sdílej na sociálních sítích:

Od listopadu 2015 do konce března 2016 probíhalo nominační kolo, na které následuje v průběhu března hlasování o Ženu regionu 2015. V květnu se uskuteční slavnostní galavečer v pořadí již 7. ročníku soutěže ŽENA REGIONU a AMI Praha bude opět u toho. Je nám ctí být generálním parnterem této významné soutěže.

O soutěži ŽENA REGIONU

Celonárodní soutěž ŽENA REGIONU je určena všem ženám, které dosahují jedinečných výsledků nejen ve své profesi, ale aktivně se podílejí i na veřejném životě, tvoří hodnoty, pomáhají nemocným, dětem či zvířatům, přispívají ke zlepšení a rozvoji svého regionu a ještě při tom zvládají péči o rodinu. Nejedná se přitom jen o veřejně známé a úspěšné osobnosti, ale především o obyčejné ženy, o jejichž smysluplných a nezištných aktivitách nemá veřejnost ani média většinou ani tušení. 

Právě pro ně je od roku 2009 vyhlašována celonárodní soutěž, jejímž cílem je ocenit úsilí těchto výjimečných žen a zviditelnit jejich práci a výsledky. O titul Žena regionu se mohou ucházet ženy, kterým se podařilo dosáhnout úctyhodných výsledků v kategoriích:

  • podnikání, politika a veřejná správa,
  • vzdělávání, věda a výzkum,
  • zdravotnictví a charitativní činnost,
  • umění, kultura a sport.Přejít na začátek stránky

Mapa stránek

© Copyright 1998-2014 AMI Praha a.s., powered by AMIGO CMS