Publikujeme

Nacházíte se zde: Úvodní stránka > Publikujeme > Akce > Společnost AMI Praha a.s. obléká nový kabát

Společnost AMI Praha a.s. obléká nový kabát

Společnost AMI Praha a.s. obléká nový kabát 123

Společnost AMI Praha a.s. změnila nejen svou image. Z původní AMI – internet innovation je nyní AMI – software & systems. Důvodem rebrandingu je rozšíření portfolia služeb směrem k podnikovým řešením a aplikacím a jejich intergrace pomocí nástrojů Identity Managementu.

Sdílej na sociálních sítích:

Společnost AMI Praha a.s. změnila nejen svou image. Z původní AMI - internet innovation je nyní AMI - software & systems. Důvodem rebrandingu je rozšíření portfolia služeb směrem k podnikovým řešením a aplikacím a jejich intergrace pomocí nástrojů Identity Managementu.

 

„Nové logo by mělo změnit vnímání naší společnosti a značky AMI. Nejsme již jen tvůrci www řešení, ale jsme schopni realizovat i projekty v rámci podnikové infrastruktury, zejména pak v oblasti bezpečnosti dat a jejich integrace." vysvětluje Ing. Kamil Douděra, MBA., generální ředitel společnosti.

 

AMI Praha a.s. na trhu působí již od roku 1996 a je zakládajícím členem Asociace.biz, která sdružuje přední české dodavatele internetových a intranetových řešení. AMI je business partnerem společnosti Oracle a držitelem certifikátů pro řízení jakosti dle normy ISO 9001:2009 a pro řízení bezpečnosti informací dle normy ISO 27001:2006.

Mezi klienty společnosti patří ČEZ, Česká pošta, Telefónica O2 Slovakia, skupina UniCredit, MADETA, Peugeot ČR, Plzeňský Prazdroj a další.

 

 

 


Přejít na začátek stránky

Mapa stránek

© Copyright 1998-2014 AMI Praha a.s., powered by AMIGO CMS