Publikujeme

Nacházíte se zde: Úvodní stránka > Publikujeme > Blog > Upgrade LDAP a AM pro Českou poštu

Upgrade LDAP a AM pro Českou poštu

Upgrade LDAP a AM pro Českou poštu 123

Pro našeho klienta Českou poštu jsme dokončili projekt "Upgrade LDAP a AM". Cílem projektu bylo převést funkcionalitu single-sign-on ze Sun Access Manager v7.0 na Oracle OpenSSO v8.0 a současně adresářové LDAP služby Sun Java System Directory Server 5.2 na Oracle Directory Server Enterprise Edition 11gR1. V rámci tohoto upgrade bylo vytvořeno i vývojové prostředí pro aplikace ODSEE a OpenSSO.

Sdílej na sociálních sítích:

Projekt byl rozdělen do pěti fází a harmonogram počítal s deseti měsíci realizace. Některé části projektu byly realizovány subdodávkou od společností Oracle a GEMSystem. Na straně zákazníka byl na projektu k dispozici projektový manažer, architekt a několik specialistů z ovlivněných oddělení klienta.

V rámci analýzy jsme zmapovali veškeré funkcionality jednotlivých nástrojů a navrhli postup migrace, novou infrastrukturu pro všechna prostředí včetně revidované replikační topologie.

Poté proběhla migrace stávající infrastruktury CAS-LDAP na nový ODSEE a následně systému AM na OpenSSO. Pro ověření funkčnosti nového řešení jsme napojili jednu vzorovou aplikaci a Externí portál České pošty.

Ve fázi testování proběhly zátěžové testy, které prokázaly efektivnější zpracovávání požadavků. Po dobu přepínání aplikací ze stávajícího na nové řešení je zajištěn paralelní provoz a replikace tak, aby nedošlo k výpadkům poskytovaných služeb.


Přejít na začátek stránky

Mapa stránek

© Copyright 1998-2014 AMI Praha a.s., powered by AMIGO CMS