Publikujeme

Nacházíte se zde: Úvodní stránka > Publikujeme > Blog > SUN IdM končí, ale my pokračujeme dál

SUN IdM končí, ale my pokračujeme dál

SUN IdM končí, ale my pokračujeme dál 123

Na konci roku 2014 skončí podpora produktů Sun OpenSSO, Sun Identity Manager (Oracle OpenSSO a Oracle Waveset) a Sun Directory Server EE (Oracle Directory Server EE). AMI Praha je připravena analyzovat vaše potřeby a navrhnout takové IdM řešení, které pro vás bude nejvhodnější.

Sdílej na sociálních sítích:

Jako společnost, která se intenzivně zabývá oblastí Identity Managementem, neustále sledujeme vývoj produktů a trendů v této oblasti. Jedním z blížících se milníků tohoto oboru je i chystaný konec podpory oblíbeného IdM řešení původem od společnosti SUN Microsystems (Oracle).

Na konci roku 2014 bude ukončen tzv. „premier support“ a na konci roku 2017 skončí „extended support“. Stručně řečeno -  od konce roku 2014 nebudou zaručeny updaty zajišťující funkčnost s novými produkty / verzemi softwarů třetích stran.

Díky mnohaletým zkušenostem našich architektů ze skutečně velkých i menších implementačních projektů (Skupina ČEZ, Česká pošta, Raiffeisenbank a další) garantujeme velmi proklientský přístup s důrazem na efektivitu migračního projektu či podpory.


Přejít na začátek stránky

Mapa stránek

© Copyright 1998-2014 AMI Praha a.s., powered by AMIGO CMS