Nacházíte se zde: Podporujeme Nový život díky plastice

Podporujeme Nový život díky plastice

Podporujeme Nový život díky plastice 123

I v letošním roce se konal charitativní projekt Nový život díky plastice, který zaštítil MUDr. Tomáš Doležal a klinika Plastika Praha. AMI Praha byla partnerem celého projektu.

Sdílej na sociálních sítích:

Moderátorka Markéta Mayerová zakončila dne 26. 6. 2014 v Galerii Malostranské Besedy, v rámci slavnostní V.I.P. party, již třetí ročník charitativního projektu Nový život díky plastice MUDr. Tomáše Doležala a kliniky Plastika Praha. Akce, pořádané Plastikou Praha, se zúčastnila řada známých osobností podporujících projekt – Bára Basiková, Martin Zach, Lucie Smatanová, Ondřej Kepka a další, včetně vybraných žen projektu.

Dr. Doležal pomohl v třetím ročníku projektu nejen jedenácti ženám a poprvé i jednomu muži k lepšímu životu a nalezení ztraceného sebevědomí, ale vybranými finančními prostředky od výherkyň a partnera projektu, společnosti AMI Praha, pomohl i občanskému sdružení Caballinus (hiporehabilitační aktivity pro děti s centrálními koordinačními poruchami) a domovu pro seniory Sue Ryder.

Bohatý program zajistilo hudební vystoupení Báry Basikové, 80´s party DJ Jirky Neumanna, dále kadeřnická show salónu OSKAR a hodnotná tombola.


Přejít na začátek stránky

Mapa stránek

© Copyright 1998-2014 AMI Praha a.s., powered by AMIGO CMS