O nás

Nacházíte se zde: Úvodní stránka > O nás > TOP Management

TOP Management

Petr Urban

předseda představenstva | strategie a business development

Petr Urban

V letech 2002–2008 absolvoval obor Informační management na Fakultě informatiky a statistiky na VŠE v Praze. V AMI Praha je již od roku 2001, kdy se nejprve věnoval designu webových prezentací a tvorbě multimediálních aplikací. Později se přesunul do obchodního týmu a působil na pozicích Account Manager, následně Key Account Manager. Mezi jeho klienty patřily společnosti Telefónica O2 Slovakia, Peugeot Česká republika, UniCredit Leasing a další. V letech 2008 - 2019 zastával v AMI Praha funkci obchodního ředitele a od července 2017 je předsedou představenstva. Jeho zodpovědností je stavba obchodního týmu a dosažení požadovaných obchodních výsledků společnosti. 

 

 

Petr Šimek

výkonný ředitel a místopředseda představenstva

Absolvent Fakulty Inovačního inženýrství ČVUT Praha (1998). DO AMI nastoupil v roce 2017 na pozici ředitele společnosti a místopředsedy představenstva, jehož náplní je aktivní účast na řízení společnosti a podpora při naplňování obchodní strategie. V předchozím zaměstnání byl řadu let na pozici obchodního ředitele softwarové společnosti Cleverbee.

 

 

Kamil Douděra

finanční ředitel a člen představenstva

Kamil Douděra

Absolvent Národohospodářské fakulty VŠE Praha (1996) a programu MBA Senior Executive na Brno International Business School (2004). V AMI Praha působí od roku 1999, kdy zastával pozici finančního ředitele. V roce 2001 byl jmenován výkonným ředitelem společnosti a zároveň členem představenstva. V současné době vykonává funkce finančního ředitele a zároveň je i členem představenstva. 

 


Přejít na začátek stránky

Mapa stránek

© Copyright 1998-2014 AMI Praha a.s., powered by AMIGO CMS