O nás

Nacházíte se zde: Úvodní stránka > O nás > TOP Management

TOP Management

Petr Urban

obchodní ředitel a předseda představenstva

Petr Urban

V letech 2002–2008 absolvoval obor Informační management na Fakultě informatiky a statistiky na VŠE v Praze. V AMI Praha je již od roku 2001, kdy se nejprve věnoval designu webových prezentací a tvorbě multimediálních aplikací. Později se přesunul do obchodního týmu a působil na pozicích Account Manager, následně Key Account Manager. Mezi jeho klienty patřily společnosti Telefónica O2 Slovakia, Peugeot Česká republika, UniCredit Leasing a další. Od roku 2008 zastává v AMI Praha funkci obchodního ředitele a od července 2017 je předsedou představenstva. Jeho zodpovědností je stavba obchodního týmu a dosažení požadovaných obchodních výsledků společnosti. 

 

 

Petr Šimek

výkonný ředitel a místopředseda představenstva

Absolvent Fakulty Inovačního inženýrství ČVUT Praha (1998). DO AMI nastoupil v roce 2017 na pozici ředitele společnosti a místopředsedy představenstva, jehož náplní je aktivní účast na řízení společnosti a podpora při naplňování obchodní strategie. V předchozím zaměstnání byl řadu let na pozici obchodního ředitele softwarové společnosti Cleverbee.

 

 

Kamil Douděra

finanční ředitel a člen představenstva

Kamil Douděra

Absolvent Národohospodářské fakulty VŠE Praha (1996) a programu MBA Senior Executive na Brno International Business School (2004). V AMI Praha působí od roku 1999, kdy zastával pozici finančního ředitele. V roce 2001 byl jmenován výkonným ředitelem společnosti a zároveň členem představenstva. V současné době vykonává funkce finančního ředitele a zároveň je i členem představenstva.

 

 

 

Stanislav Grünfeld

ředitel realizace SW řešení a člen představenstva

Stanislav Grünfeld

Po ekonomickém vzdělání působí v IT oboru již od roku 1995 a postupně přešel přes technické pozice na pozice do oblasti managementu. V roce 2013 úspěšně dokončil MBA studium, obor executive management. Po manažerských zkušenostech z mezinárodních společností (Saint-Gobain, NESS) nastoupil v roce 2011 do AMI na pozici Ředitel realizace SW řešení. Mezi jeho zodpovědnosti patří zajištění projektového řízení a realizace projektů ke spokojenosti našich zákazníků.

 

 

 

Tomáš Čihák

ředitel servisu

Tomáš Čihák

Absolvent Ekonomické fakulty Západočeské univerzity v Plzni. Do AMI Praha nastoupil v roce 1998 na pozici webmaster a grafik, posléze přibyly povinnosti správce IT systémů. V letech 2000 – 2005 vedl ve funkci Project Managera několik klíčových projektů a od roku 2004 byl jako Chief Project Manager zodpovědný za projektové portfolio. V letech 2006 a 2007 stál v čele nově vzniklého oddělení podnikových řešení. Od roku 2008 působil ve funkci výrobního ředitele a po organizačních změnách v roce 2010 zastává pozici ředitele servisu. Jeho úkolem je zajistit kvalitní a spolehlivou podporu řešení AMI Praha.

 

 


Přejít na začátek stránky

Mapa stránek

© Copyright 1998-2014 AMI Praha a.s., powered by AMIGO CMS