O nás

Nacházíte se zde: Úvodní stránka > O nás > Kvalita & bezpečnost

Kvalita & bezpečnost

AMI Praha je držitelem ISO certifikátů pro řízení jakosti dle normy ČSN EN ISO 9001 : 2016, servisní služby v oblasti IT technologií ČSN ISO/IEC 20000-1 : 2019 a řízení bezpečnosti informací dle normy ČSN ISO/IEC 27001 : 2014. Vysoká úroveň interního řízení je pro naše klienty zárukou bezproblémového průběhu svěřených projektů a minimalizace bezpečnostních rizik.

Politika kvality, bezpečnosti informací a managementu služeb

  ISO Stars EU

Kvalita

Řízení kvality na zakázkách nám umožňuje předcházet nežádoucím situacím na projektech a těžit ze získaných zkušeností. Důležitost tohoto faktu vysvětluje ředitel realizace SW řešení Stanislav Gründfeld slovy: "Kvalitně řízený projekt je win-win scénářem. Klientovi dává jistotu naplnění jeho požadavků, AMI Praha umožňuje realizovat zakázky efektivně."

Bezpečnost

Firemní politika bezpečnosti klade vysoké nároky nejen na úroveň vlastních IT služeb, ale zavazuje nás požadovat stejný standard i od našich dodavatelů. "Řízením bezpečnosti informací tak garantujeme, že se o data našich zákazníků staráme jako o vlastní," dodává generální ředitel Kamil Douděra

IT služby

Poskytování IT služeb na úrovni je pro nás samozřejmostí. Pro jejich zajištění stanovujeme s našimi zákazníky jasná SLA, která vyžadujeme i od našich dodavatelů. „Přesnějším měřením plnění SLA a zapracováním best practices ITIL jsme vytvořili předpoklady pro zlepšování služeb servisu pro nás i naše zákazníky,“ vysvětluje Tomáš Čihák, ředitel servisu.

Zlepšování

Prevence a vylepšování má ve firemním systému řízení své pevné místo

  • Integrovaný systém řízení necháváme pravidelně prověřovat nezávislou autorizovanou certifikační autoritou.
  • Půlročně provádíme hloubkové interní audity nezávislou auditorskou firmou.
  • Vlastními pravidelnými interními audity si prověřujeme poskytované IT služby.
  • Pracovníci jsou ročně školeni na dodržování pravidel a předpisů.

Přejít na začátek stránky

Mapa stránek

© Copyright 1998-2014 AMI Praha a.s., powered by AMIGO CMS