O nás

Nacházíte se zde: Úvodní stránka > O nás > Členství a partnerství

Členství a partnerství

Jsme hrdými partnery:

Evolveum

Evolveum

Společnost Evolveum je tvůrcem oblíbeného opensource identity management software - midPoint. Společnosti Evolveum předcházel v roce 2004 vznik firmy nLight, která již implementovala řešení IdM firem Sun a Novell. V letech 2010 až 2011 pak spolupracovala na vývoji první verze OpenIDM firmy ForgeRock.

V roce 2011 pak vznikla již samotná společnost Evolveum, která se soustředila na vývoj vlastního IdM řešení midPoint. Evolveum klade důraz na řízení vývoje open source IdM produktu midPoint a na úzkou spolupráci se svými partnery, klienty a dalšími vývojáři.

AMI Praha je Gold Partnerem společnosti Evolveum.

Varonis

Varonis

Varonis vám pomůže především s identifikací a ochranou citlivých dat s využitím detailního logování a určení vlastníků dat pomocí jednoduchých auditů.

Oracle

Oracle Corporation je jedna z hlavních společností vyvíjejících relační databáze, nástroje pro vývoj a správu databází či customer relationship management (zkráceně CRM) systémů. Byla založena v roce 1977 a v roce 2005 zaměstnávala 50 000 lidí. Její zastoupení naleznete ve 145 zemích.

Check Point Software Technologies

Check Point

Check Point Software Technologies je dlouhodobě celosvětovým lídrem v oblasti enterprise security, zaměřeným na komplexní zabezpečení sítí zákazníků (Next Generation Threat Extraction). Je špičkou v oblasti IPS (první NSS Labs Recommend IPS), Application Control, URL Filtering (největší databáze na trhu) a Zero-Day protekce.

CA Technologies

CA Technologies

Společnost CA Technologies se v oblasti informační bezpečnosti zaměřuje na komplexní ochranu digitální identity uživatelů před jejím zcizením a zneužitím. Konkrétně se věnujeme vývoji a dodávce předních technologií a služeb v oblastech řízení životního cyklu identit a jejich přístupových oprávnění, auditu a monitoringu privilegovaných uživatelů, silné autentizace a autorizace s prvky rizikové a behaviorální analýzy, a v neposlední řadě platformě pro rychlý vývoj, provoz a zabezpečení podnikových API. Tato řešení pomáhají našim zákazníkům nejen k povýšení IT bezpečnosti na nejvyšší možnou úroveň, ale současně k celkovému úspěchu v dnešním silně konkurenčním digitálním prostředí.

Micro Focus

Micro Focus

Jako lídr v oblasti podnikových aplikací přináší Micro Focus (dříve Novell) řešení, díky kterým jsou pracovní prostředí produktivnější, bezpečnější a snadno spravovatelná. Podporuje tisíce organizací po celém světě prostřednictvím technologií pro spolupráci, mobititu, zabezpečení koncových zařízení a souborové a síťové služby.

Společnost NetIQ je globálním dodavatelem podnikového softwaru s výrazným zaměřením na úspěch svých zákazníků. Portfolio společnosti zahrnuje škálovatelná, automatizovaná řešení pro identity, bezpečnost, přístupy, správu, systémy a aplikace, služby a Workload Management, která pomáhají organizacím bezpečně poskytovat, měřit a spravovat počítačové služby ve fyzických, virtuálních a cloudových prostředích. Spolu se společnostmi Novell a SUSE je členem skupiny Attachmate Group, Inc.

Huawei

Huawei

Huawei je přední globální poskytovatel informačních a komunikačních technologií s vizí obohatit život prostřednictvím komunikace. Společnost Huawei vytvořila portfolio end-to-end ICT řešení, která poskytují zákazníkům konkurenční výhody v oblasti telekomunikací a podnikových sítí, zařízeních a cloud computingu. 150 000 zaměstnanců společnosti Huawei po celém světě se zavázalo k vytvoření maximálních hodnot pro telekomunikační operátory, podniky a spotřebitele. Huawei přináší inovativní ICT řešení, produkty a služby, které jsou nasazeny ve více než 170 zemích a které obslouží více než jednu třetinu světové populace. Společnost Huawei byla založena v roce 1987 a je soukromou společností, která je v plném vlastnictví svých zaměstnanců.

Microsoft

Microsoft

Společnost Microsoft (Nasdaq „MSFT“) je nejvýznamnější světovou firmou v oblasti softwaru, služeb a internetových technologií pro osobní i obchodní využití. Společnost nabízí širokou škálu produktů a služeb.

Flowmon

Flowmon Networks pomáhá firmám spravovat a zabezpečovat jejich síťovou infrastrukturu prostřednictvím moderní technologie monitorování a analýzy chování počítačových sítí na bázi datových toků (NetFlow/IPFIX). Díky řešení Flowmon získávají IT profesionálové po celém světě kontrolu nad síťovým provozem, zvyšují výkonnost aplikací a chrání své systémy před moderními kybernetickými hrozbami, které obchází tradiční zabezpečení.

KYBEZ

KYBEZ

KYBEZ je platforma pro efektivní spolupráci akademických institucí a komerčních firem zabývajícími se osvětou, systematickým vzděláváním, managementem, službami a technologiemi v oblasti bezpečnosti informací, a to včetně kybernetické bezpečnosti a obrany.

CyberArk

CyberArk

CyberArk je globálním lídrem v oblasti zabezpečení privilegovaných přístupů. Nabízí řešení označované jako PAM (Privilliged Access Management). CyberArk pomáhá organizacím s řízením přístupu uživatelů k systémům nebo síťové infrastruktuře.

Thales

Thales

Skupina Thales je světovým dodavatelem elektroniky a dalších řešení pro letectví, kosmonautiku a trh s obrannými a zabezpečovacími systémy. Security divize Thales se zabývá elektronickou bezpečností. Její portfolio zahrnuje produkty pro ochranu platebních transakcí, autentizaci, šifrováním aplikací, HSM (Hardware Security Module), časová razítka nebo správu a ochranu klíčů pro šifrování datových úložišť. Začátkem roku 2019 Thales akvíroval mezinárodní bezpečnostní společnost Gemalto a stal se tak lídrem v oblasti digitální bezpečnosti.


Přejít na začátek stránky

Mapa stránek

© Copyright 1998-2014 AMI Praha a.s., powered by AMIGO CMS