O nás

Nacházíte se zde: Úvodní stránka > O nás > Členství a partnerství

Členství a partnerství

Jsme hrdými partnery:

Evolveum

Evolveum

Společnost Evolveum je tvůrcem oblíbeného opensource identity management software - midPoint. Společnosti Evolveum předcházel v roce 2004 vznik firmy nLight, která již implementovala řešení IdM firem Sun a Novell. V letech 2010 až 2011 pak spolupracovala na vývoji první verze OpenIDM firmy ForgeRock.

V roce 2011 pak vznikla již samotná společnost Evolveum, která se soustředila na vývoj vlastního IdM řešení midPoint. Evolveum klade důraz na řízení vývoje open source IdM produktu midPoint a na úzkou spolupráci se svými partnery, klienty a dalšími vývojáři.

AMI Praha je Gold Partnerem společnosti Evolveum.

Varonis

Varonis

Varonis vám pomůže především s identifikací a ochranou citlivých dat s využitím detailního logování a určení vlastníků dat pomocí jednoduchých auditů.

Oracle

Oracle Corporation je jedna z hlavních společností vyvíjejících relační databáze, nástroje pro vývoj a správu databází či customer relationship management (zkráceně CRM) systémů. Byla založena v roce 1977 a v roce 2005 zaměstnávala 50 000 lidí. Její zastoupení naleznete ve 145 zemích.

Check Point Software Technologies

Check Point

Check Point Software Technologies je dlouhodobě celosvětovým lídrem v oblasti enterprise security, zaměřeným na komplexní zabezpečení sítí zákazníků (Next Generation Threat Extraction). Je špičkou v oblasti IPS (první NSS Labs Recommend IPS), Application Control, URL Filtering (největší databáze na trhu) a Zero-Day protekce.

CA Technologies

CA Technologies

Společnost CA Technologies se v oblasti informační bezpečnosti zaměřuje na komplexní ochranu digitální identity uživatelů před jejím zcizením a zneužitím. Konkrétně se věnujeme vývoji a dodávce předních technologií a služeb v oblastech řízení životního cyklu identit a jejich přístupových oprávnění, auditu a monitoringu privilegovaných uživatelů, silné autentizace a autorizace s prvky rizikové a behaviorální analýzy, a v neposlední řadě platformě pro rychlý vývoj, provoz a zabezpečení podnikových API. Tato řešení pomáhají našim zákazníkům nejen k povýšení IT bezpečnosti na nejvyšší možnou úroveň, ale současně k celkovému úspěchu v dnešním silně konkurenčním digitálním prostředí.

Micro Focus

Micro Focus

Jako lídr v oblasti podnikových aplikací přináší Micro Focus (dříve Novell) řešení, díky kterým jsou pracovní prostředí produktivnější, bezpečnější a snadno spravovatelná. Podporuje tisíce organizací po celém světě prostřednictvím technologií pro spolupráci, mobititu, zabezpečení koncových zařízení a souborové a síťové služby.

Společnost NetIQ je globálním dodavatelem podnikového softwaru s výrazným zaměřením na úspěch svých zákazníků. Portfolio společnosti zahrnuje škálovatelná, automatizovaná řešení pro identity, bezpečnost, přístupy, správu, systémy a aplikace, služby a Workload Management, která pomáhají organizacím bezpečně poskytovat, měřit a spravovat počítačové služby ve fyzických, virtuálních a cloudových prostředích. Spolu se společnostmi Novell a SUSE je členem skupiny Attachmate Group, Inc.

Huawei

Huawei

Huawei je přední globální poskytovatel informačních a komunikačních technologií s vizí obohatit život prostřednictvím komunikace. Společnost Huawei vytvořila portfolio end-to-end ICT řešení, která poskytují zákazníkům konkurenční výhody v oblasti telekomunikací a podnikových sítí, zařízeních a cloud computingu. 150 000 zaměstnanců společnosti Huawei po celém světě se zavázalo k vytvoření maximálních hodnot pro telekomunikační operátory, podniky a spotřebitele. Huawei přináší inovativní ICT řešení, produkty a služby, které jsou nasazeny ve více než 170 zemích a které obslouží více než jednu třetinu světové populace. Společnost Huawei byla založena v roce 1987 a je soukromou společností, která je v plném vlastnictví svých zaměstnanců.

Microsoft

Microsoft

Společnost Microsoft (Nasdaq „MSFT“) je nejvýznamnější světovou firmou v oblasti softwaru, služeb a internetových technologií pro osobní i obchodní využití. Společnost nabízí širokou škálu produktů a služeb.

Flowmon

Flowmon Networks pomáhá firmám spravovat a zabezpečovat jejich síťovou infrastrukturu prostřednictvím moderní technologie monitorování a analýzy chování počítačových sítí na bázi datových toků (NetFlow/IPFIX). Díky řešení Flowmon získávají IT profesionálové po celém světě kontrolu nad síťovým provozem, zvyšují výkonnost aplikací a chrání své systémy před moderními kybernetickými hrozbami, které obchází tradiční zabezpečení.

KYBEZ

KYBEZ

KYBEZ je platforma pro efektivní spolupráci akademických institucí a komerčních firem zabývajícími se osvětou, systematickým vzděláváním, managementem, službami a technologiemi v oblasti bezpečnosti informací, a to včetně kybernetické bezpečnosti a obrany.

CyberArk

CyberArk

CyberArk je globálním lídrem v oblasti zabezpečení privilegovaných přístupů. Nabízí řešení označované jako PAM (Privilliged Access Management). CyberArk pomáhá organizacím s řízením přístupu uživatelů k systémům nebo síťové infrastruktuře.

Thales

Thales

Skupina Thales je světovým dodavatelem elektroniky a dalších řešení pro letectví, kosmonautiku a trh s obrannými a zabezpečovacími systémy. Security divize Thales se zabývá elektronickou bezpečností. Její portfolio zahrnuje produkty pro ochranu platebních transakcí, autentizaci, šifrováním aplikací, HSM (Hardware Security Module), časová razítka nebo správu a ochranu klíčů pro šifrování datových úložišť. Začátkem roku 2019 Thales akvíroval mezinárodní bezpečnostní společnost Gemalto a stal se tak lídrem v oblasti digitální bezpečnosti.

MojeID

mojeID

Služba mojeID je určena pro poskytovatele služeb ze všech oblastí, kde je nutné znát identitu klientů. Jde o nástroj elektronické identifikace připravený klidně i na miliony uživatelů, zabezpečený na nejvyšší možné úrovni a přitom cenově dostupný i pro malé podniky. Z uživatelského pohledu mojeID funguje tak, že si uživatel online založí účet, zabezpečí ho, ověří svou totožnost a poté už si může aktivovat elektronickou identitu a přihlašovat se s mojeID k tisícům služeb veřejné správy i soukromého sektoru. Službu mojeID provozuje CZ.NIC, správce domény .CZ.

BankID

bankID

BankID pojem, který čím dál tím častěji slýcháte ze všech stran. Vizí Bankovní identity je stát se běžným prostředkem pro online ověření a elektronický podpis v České republice. Služba BankID slouží k elektronické identifikaci fyzických osob s širokou škálou použití jako je přihlašování, ověřování, podepisování nebo třeba předávání KYC údajů. Ve zkratce se BankID stane nedílnou součástí digitalizace služeb. Klienti budou při přístupu do prostředí poskytovatelů služeb či produktů používat totožné prostředky jako používají pro přihlášení do internetového bankovnictví. To s sebou přinese rychlejší, bezpečnější a hlavně levnější onboarding klientů a automatickou aktualizaci údajů o klientech. Vlastní přihlašování klientů do prostředí poskytovatelů služeb či produktů se stane velmi intuitivní a jednoduché.


Přejít na začátek stránky

Mapa stránek

© Copyright 1998-2014 AMI Praha a.s., powered by AMIGO CMS